STRATEGIE 1 SVÍCE

Představte si, že ovládáte celý trh s JEDNOU svící.. DOKONALÉ.

Představte si primitivní pattern, který dokonale zapadne do toho, co už na trhu děláte.

A pravděpodobně změní to, jak přemýšlíte a obchodujete.

Přivítejte zcela nový pattern ONE!

 

Jedna SVÍCE nosí velký potenciál. Dokonce větší potenciál než ENG a STAR dohromady.

Současně UMÍ tyto dva vstupní patterny silně podporovat!

Máme JI na očích na grafu často. Ale nevidíme ji. Protože neznáme její zcela nenápadnou sílu.

Ale to se s tímto dílem změní. Všimneme si toho..

V základní podobě nebo jako luxusní vylepšení toho, co už na trhu hledáme.

.

O jakou SVÍCI jde?

Na jakých MÍSTECH v trhu?

JAK jí můžeme nejlépe využívat?

.

Elegantní rozšíření možností.

Čau Tome, právě jsem si sjel tvoje nové výukové video ONE a je to naprostá pecka :)). Moc děkuju, jsem z toho paf a musím říct.. úžasná práce, jako vždy precizní a nesmírně inspirativní pro prediktivní analýzy i konkrétní trady! Učím se od tebe už dlouho, ale tohle mě prostě vzalo.. díky :))“ Petr U.

Tome, Super rozbor této ONE svíce. Fakt nechápu, jak dokážeš znovu a znovu přijít s něčím zajímavým. :)) Hlavně nechápu, kde bereš pořad tu chuť objevovat něco nového, když ti už systém solidně funguje. Ty jsi opravdu originál a ROOM taky. Máš být na co pyšný.“ Petr M.

Už jsem dvakrát viděl tvé nové video a Jedna svíce je fakt Jedna velká bomba. Dává mi to šanci si více vybírat a to je pro mě úleva. Citím to i teď na testování H1. Nějak to zvládám lehčeji.“ Petr F.

Dobrý den Tomáši, materiál nemá chybu, zvlášť spousta příkladů z praktického obchodování je super. Konečně materiál, který má hlavu a patu a je použitelný v praxi a co hlavně, konkrétní. Obecné poučky používá každý rádoby „odborník“. Ale takovouto spousto názorných překladů jsem zatím viděl pouze u Vás.“ Petr C.

Tedy Tome, jsi nejleší učitel na forexu, místo hlavy máš PC plný logiky. Moc díky.“ Franta.

Ahoj Tome, připojuji se ke všem komentářům na strategii 1 svíce , které jsi dostal od traderů od včerejšího večera a že jich muselo být. Tvoje dílo je jednoznačně to nejlepší co jsi kdy vytvořil. Už po půl hodině jsem věděl, že toto bude přesně ta věc která mi bude nejvíce sedět a budu se jí snažit nejvíce využít při obchodování. Od rána dělám backtest na několika měnových párech a nestačím se divit jak jednoduchý a účinný systém jsi vytvořil. Výsledky jsou skvělé na všech párech..“ Pavel.

Ahoj Tome, moc děkuji, tohle je opravdu hodně povedený díl BRAVO (potlesk, potlesk, potlesk, tleskání..)“ Richard.

Právě jsem se dodíval na edu video Strategie ONE, a chci Ti říct děkuji, je to luxusní záležitost. Tak trochu jsem tušil, jak jsi postupně uváděl své tasery k tomuto dílu, že by ve Tvém hledáčku mohl být signál tipu „Draveček“, nad kterým jsi se ne jednou ve svých komentech rozplýval. Dravečka a prostředí, které by mělo panovat kolem, jsi opět uvedl do nového elementu, který budu na trhu vyhledávat. Nevím, proč mě to nenapadlo dříve, proč jsem se Tě na to nezeptal, protože to ve svém díle uvádíš a já to vždy na trhu viděl a vnímal a kolikrát si odříkal ty situace „skoro signál“.. Jsem moc rád, že tento díl vznikl, protože asi nejvíc se tomuto dílu přiblížila moje snaha obchodovat situace tipu doji-doji-draveček, které jsem tak různě zkoumal, ale až tento díl mi dal to správné koření a návod, jak ho správně použít. Signál ONE má zdá se velký potenciál, skoro by se mohl jmenovat the BEAST :))“ Slávek.

Wow, wow, wow.. Mockrát děkuji za dnešní studium!!! Máme rozhodně o čem přemýšlet a co zkoumat.“ Přemek.

Ahoj Tome, díval jsem se na tento díl. Přiznám se, že jsem k tomu byl i po prvním zhlédnutí dost skeptický. Pak jsem si s tím začal hrát na grafech. Pokud bych to odfiltroval jen na známé patterny ENG, Star, které.. tak samo o sobě to takto má výtěžnost až neuvěřitelnou. Nechápu jak taková volovinka může sama o sobě fungovat, ale funguje a to i v chopech. Díky za námět k další práci.“ Robert.

Chcem ti dať spätnú väzbu na the one, asi sa mi sníva ale, po x rokoch mi trading dáva zmysel ako nikdy predtým, bolo to krásne a neviem sa dočkať ked´ to to začnem aplikovať v praxy. Prešiel som si pár mesiacov dozadu na rôznych grafoch a timefrejmoch a neverím vlastným očiam ako to funguje. Kde som mal oči!!! No nevad človek sa účí celý život. Si King a patrí ti môj obrovský obdiv. Otvoril si oči nejednému zúfalému traderovy.“ Michal.

Po tom co jsem toto video zhlédl, tak tvůj nový díl není dobrý ani lepší je prostě geniální, ano geniální. Udělal jsem si podle tvého nového dílu zpětně analýzu několika obchodů. A musím sebekriticky  říct, že bych potřeboval nakopat do míst, kde to nejvíc bolí a pak polít ještě studenou sprchou.. To jak si dokázal spojit jednotlivé střípky grafu – 1 svíci společně s EMA je prostě super věc. :)) Ještě jednou děkuji a všem začátečníkům tento díl jen a jen doporučuji.“ Standa.

Ahoj Tome, tak začínám druhé kolo studia je to neskutečné, jednoznačné, nebojím se říct osvobozující, přináší to maximální přehled do grafu a potvrzuje to správný čas nástupu do obchodu. Je to pecka.“ Zdeněk.

.

Video-učebnice vyšla v pátek 24.7. v 19:30.

Délka studia: 01:37:49 (467 slides).

Cena: 6000 kč nebo 230 eur vč. dph.

Napsat: „tomthewizard@gmail.com“