Kompletní Strategie

„Ta možnost, že se to podaří, dělá tradingový rok 2021 velice zajímavým.“ ttw a jeho žáci.

.

Za léta, co se věnuji ROOMu a především mentoringu, jsem vychoval již několik špičkových traderů. Tedy, oni vyrostli sami pod mým vedením. Řekli by vám: To, proč obchoduji, je vydělat peníze, a obchoduji také proto, že miluji trading. Obchoduji, abych se finančně osvobodil a mohl se věnovat svým životním nej. Jsem trader, protože mám rád výzvy, které mi trh přináší. Věřím, že na trhu lze vydělat opravdu hodně peněz, a věřím, že to mohu dokázat právě já.

Jsou to rváči, kteří určitě nechtějí nechat nic náhodě. Celou dobu si pro TO jdou. A proto jdou cestou toho, co funguje. Jsou jako přírodní evoluce. Prostě udělali spoustu chyb, ty pojmenovali a zahodili, a staví na tom, co funguje. Nekompromisně protlačují a napínají svůj čas a energii na kroky, které fungují. Investují do rozvoje svého tradingového duchaTřeba křivky zde.

Jako pozorovatel jejich práce a strategie, jako jejich průvodce a mentor, jsem si všiml rozdílů, které z nich dělají rozdílové tradery. Dlouhodobě úspěšné tradery. A právě tyto ROZDÍLY jsou jejich zbraní dlouhodobého úspěchu v obchodování. Jednoduše dělají věci, které nikdo jiný nedělá.

To se ale v roce 2021 změní. Rozhodl jsem se vám na začátku nového roku (ideální čas) ukázat jejich kompletní strategii. Abyste tento rok nepracovali na zbytečných věcech a začali se také ubírat podobnou cestou. Znáte to: když to dokázali oni.. (smích) Vytvořte vynikající trading tím, že budete následovat stejnou strategii jako hrstka mých nejvíce úspěšných žáků na forexu. Stoupněte si na ramena skutečně dobrých traderů.

.

Co a dělají jinak? Co vám CHYBÍ? Kompletní Strategie. Nový směr 2021.

.

.

Víte už teď, že to chcete? Pište.

.

Studium vychází v pátek 22.1. 2021 v 19:30.

Délka studia (odhad): 01:30:00+.

Cena: 6000 kč nebo 230 eur vč. dph.

Před-objednejte do DNES za cenu 3993 kč nebo 157 eur vč. dph.

Objednat: napište email „tomthewizard@gmail.com“ s předmětem „KOMPLET-S“.

Děkuji Vám.