SAFE TRADES

Better Trade Safe and Get Profits than Get StopLosses and Be Sorry.

.

Graficky bude naším ústředním tématem Radar na nejvíce bezpečné příležitosti.

Za bezpečné příležitosti považuji takové, které mají vysokou tendenci zabrat správným směrem, pohybovat se jím poměrně rychle a často také daleko. A to vše z přísně technicky logických důvodů.

V této LEKCI budeme řešit vaše největší aktuální fx-pracovní výzvy a problémy:

1) „Velice často si nejsem se vstupem jistý/á, potřeboval/a bych něco, co naprosto jednoznačně odstraní moje váhání.“

2) „Pohybuji se v tradingu 0+/-, mám pocit, že moje obchody a postupy nejsou jednoznačně stejné a nevím, jak dát můj plán a sebe obchodně do pořádku.“

3) „Pracuji s malým (středním) účtem a potřebuji si vytvořit větší pipový polštář, abych mohl/a obchodovat více v klidu.“

4) „Chci se věnovat tradingu jako PRÁCI a potřebuji obchodovat více na jistotu.“

Tyto fx-pracovní výzvy a problémy jsou v podstatě sourodé. Já bych je řešil úpravou obchodní strategie do tvaru, kterému říkám safe trades. Jedná se o obchody, které mohou a nemusí oplývat technickou krásou, ale pokaždé mají 100% jasnou technickou podporu a užitečnost. A (ze své bezpečné technické podstaty) vysokou úspěšnost. Takové obchody jsou na hlavních měnových párech průměrně 2 měsíčně. Zcela ideální frekvence pro nás (trading 10 – 15 párů).

Budeme studovat obchody Long i Short. V kontextu vstupů, které již známe. U vstupu Šablona si vysvětlíme jednu podstatnou změnu. A vysvětlíme si, co je to onen Radar.

.

.

Studium vyšlo ve ČT 22.7.

Délka studia: 01:35:00 video (536 slide).

Cena: 7000 kč nebo 280 eur vč. dph.

Objednat na „tomthewizard@gmail.com“.

Děkuji Vám.