Vstup TCO

Nový typ vstupu do obchodů, který má stejný potenciál jako vstupy, které už děláme. Jeho velkou výhodou je, že jej aplikujeme v dokonale známém prostředí na trendových a protitrendových liniích. Proto jej dokážeme do obchodování zapojit prakticky ihned.

TCO používám aktivně již dlouho. Je soušasně silným konfluenčním faktorem pro naše klasické obchody. Budeme tak vstupovat na nových místech v trhu a současně technicky obohatíme ta místa, kde již standardně vstupujeme.

TCO vypadá v praxi jako na grafu níže. Klasické obchodování (MD24) se vyvíjí stabilně. Nový vstup se vyvíjí podobně stabilně. Co nás zajímá nejvíce je propojení všech vstupů dohromady (MD24+TCO). To je současný cíl, na kterém budeme pracovat.

Nový vstup prověříme dlouhodobě v průběhu celého roku 2023. Abychom uznali jeho silnou pozici mezi našimi vstupy. A viděli všechny typy obchodů, které s ním mohou nastat – jak se jednotlivé typy TCO zakreslují a vypadají. Sesbíráme data a rozčleníme si vstupy podle několika typů. Ukážu vám jaké typy vstupu jsou nejlépe zapadající do naší strategie – TCO design. Posílíme tím její potenciál a naše možnosti.

.

Video-učebnice vyšla ve ČT 22.2.

Délka studia: 01:25:00 video (550 snímků).

Superpředobjednejte do PÁ 16.2. za 3993 kč nebo 175 eur vč. dph.

Objednat: napište email na „tomthewizard@gmail.com“ s předmětem: TCO.

Děkuji Vám.