TOP Obchody

Musíme zapracovat na TOP obchodech.

.

Naše abeceda má 42 písmen. Náš trading je v tomto podobný. Abychom se na trhu uměli inteligentně pohybovat a obchodovat kvalitně, musíme znát a používat všechna „písmena„, která vedou k nejlepším obchodům. Musíme být gramotní. Náš trading má 32 součástí. Znáte je všechny? Používáte je?

Proč tato lekce: chceme dělat TOP obchody, ale na 100% se neshodneme, které obchody to jsou. Deklarování všech součástí zpřesní naši shodu při výběru TOP obchodů.

Nová součástka: situace 1. zvedání ceny.

Jak otevírat TOP podobné těm tvým.“ – myslím, že nejlepší bude, když si projdeme hodně grafů, které jsou TOP a dalších, které se tak tváří, ale na druhý pohled je jasné, že nejsou TOP, a na více než 100 obchodech si vysvětlíme, proč to tak je.

Trading je v reálném světě trochu komplexnější. Proto si i nejlepší obchody rozdělíme na TOP a top. Projdeme si 111+ obchodů. Trend trades. Proti-trend trades. Podíváme se na tyto všechny obchody z hlediska TOP, úspěšnosti a také náročnosti na obchodování. Co je úspěšnější a současně jednodušší obchodovat? A jaké součástky u jednotlivých typů obchodů sledovat?

Detailněji: vysvětlíme si přesněji co to je 50/50, co to je na knotech a co je nejdůležitější u DD (a další).

Na závěr vám představím speciální (MT4 look) platformu, která umí simulovat „reálné“ pohyby a obchody. Jak řekl jeden úspěšný trader: Když se to kodrcá (rozumějme svíce/grafy), je to jiné než ty closy..

Blíží se konec roku (bude volněji) a rok 2022 musí být TOP – je třeba na tom dělat, testovat, připravovat se.

.

.

Studium vyšlo v pátek 22.10.

Délka studia: 01:54:39 video (562 snímků).

Cena: 7000 kč nebo 281 eur vč. dph.

Objednat na „tomthewizard@gmail.com“.

Děkuji Vám.