V Hlavě

Vítejte v mojí hlavě. V mém obchodním dni. Poznejte mou strategii a postup, jak ji skutečně používám. Dívejte se na moji přípravu. Překlikávání trhů. Chytání niti. Způsob myšlení. A tvorbu správných a vítězných rozhodnutí. S cílem dosahovat konzistence, jíž lze proměňovat ve stále vyšší výkonnost.

Všichni víme, že obchodní strategie je v tradingu důležitá věc. Víme, že je třeba sestavit komplexní soubor pravidel, která musíme podrobit dlouhodobému testu, a vybrat takovou variantu plánu, která v historii přinášela dlouhodobé konzistentní výsledky. Víme, že abychom s naší strategií byli úspěšní, musíme ji následovat dlouhodobě a hlavně disciplinovaně. A už také víme, že toto samo o sobě mnohdy nestačí.

To je v pořádku. Trh není jednoduché místo, kam stačí vstoupit se souborem funkčních a ověřených pravidel. Pokud by toto bylo možné, stačilo by, aby dlouhodobě úspěšný trader sepsal svá pravidla, a brzo by se trading stal povoláním všech. Avšak, je to právě naopak. Trading jako své povolání má jenom hrstka vyvolených. Ti používají vskutku jednoduché obchodní strategie, jasně definovaná pravidla. U těchto králů grafů nás však musí zajímat nejenom jejich obchodní strategie, ale především to, jak ji v praxi používají, jak se s ní skutečně proplétají pavučinou trhů.

Sledujte můj konkrétní způsob práce s trhy, a pokuste se mě napodobit. V tom to přeci je – chcete mě napodobit!

.

Váš poslední díl školícího videa (V hlavě), je naprosto fenomenální počin. Platí, že když dva dělají totéž, výsledek vůbec nebývá shodný, ale vy se dokážete přiblížit tomu, že při vašem následování je rozdíl naprosto minimální. Gratuluji, zde je to naprosto ojedinělé a vlastně jsem i na tzv. „celosvětové“ úrovni posledních 5 – 10 let jsem nezaznamenal něco podobného, tak jako ve vašem případě.“ Daniel.

Táto lekcia je úplne perfektná, sú v nej odpovede na všetky moje nezodpovedané otázky. Myslím, že mi to hodne pomôže pri výbere menových párov aj pri rozhodovaní, na ktorom páre vstúpiť do obchodu. Je to super. Ďakujem.“ Jano.

Musím povedať, že je to veľmi, veľmi, veľmi dobý materiál, jedno z najlepších tvojich videí, ktoré som doteraz mal možnosť vidieť, ak nie vôbec najlepšie! Množstvo z tých informácií som už počul, videl, čítal pri iných tvojich videách, komentároch, analýzach či mentoringoch, ale aj tak sa tam dali nájsť nové veci. Čo malo pre mňa najväčšiu pridanú hodnotu – komplexný a ucelený pohľad na trading, filozofiu a obchodný plán. Skutočne vysoká škola na prvý pohľad relatívne „jednoduchej“ stratégie 3. a 4. odrazu a obchodovania protitrendových formácií. Veľmi dobre si tam zadefinoval ten tenký ľad medzi úspechom a neúspechom na FOREXe.“ Peter.

.

Video-učebnice vyšla 23.6. ve 20:00.

Délka studia: 02:06:02 (318 slides).

Cena: 6000 kč nebo 230 eur vč. dph.

Objednat: napište email na „tomthewizard@gmail.com“ s předmětem „vHlavě“.

Děkuji Vám.