Vstupy se Slevou

Dát si šanci v rychlejších situacích. Pochopit HARAMI.

Obchodování s dobrou strategií ve správné situaci v ten nejlepší moment. To je ten nejlepší trading. Ale trh mnohdy tu nejlepší situaci doslova zazdí. Nedá nám šanci vstoupit na nejlepším místě a než se nadějeme, situaci uzavře, nedovolí nám trade, a zanechá nás ve frustraci. Úplně nejhorší je, když se to přihodí v týdnu, kde je příležitostí jako šafránu. A těchto týdnů v tomto roce přibývá.

Vstupy se Slevou řeší problémy s přítomností silné Rezistence, s 1. významným Swingem, se zavřeným prostorem Formace, s velkým Rizikem v obchodě, s prokaučováním Dobrých situací.

Velké množství obchodů se dá v tomto duchu vylepšit. A to zejména v chopu (pohybu do strany) a proti-trendu. To jsou situace, kde se většina traderů trápí skutečně nejvíce. To jsou ta místa, kde se na nás nabaluje frustrace a my pak začneme experimentovat (porušovat plán).

Zaměříme na to, jak tyto problémy řešit. Jak vstupovat se Slevou. Jak snižovat riziko. Jak rozšířit své možnosti vstupů. Jak zvýšit efektivitu. Vysvětlíme si zcela nový pattern: HARAMI.

.

Studium vyšlo ve ČT 22.4.

Délka studia: 01:47:16 video.

Cena: 6000 kč nebo 235 eur vč. dph.

Napište mi: „tomthewizard@gmail.com

Děkuji Vám.