ROOM

3.6. ROOM6.

Zaměřujeme se na VŠECHNY obchody.

Známkujeme 1-2 a 3-4. Chceme dělat 1-2. Nechceme dělat 3-4.

.

Zlepšování ve strategii a disciplíně pod mým vedením.

ROOM je místo pro tradery, které silně oslovuje můj způsob obchodování na forexu a chtějí tento styl tradingu dlouhodobě studovat a připravovat se pod mým vedením ke své vlastní dráze špičkového tradera. Moje strategie vychází z čistého svícového grafu, kde pro vstupy do obchodů používám zejména kvalitní svícové formace na kvalitních liniích v trhu. Nejčastější příležitosti nacházím na trendových linkách (TL, trendline) a proti-trendových linkách (CTL, countertrendline). Méně časté příležitosti vychází také z horizontálních úrovní (SR, supportandresist). Součástí mé strategie jsou také cenové formace, které jsou silným podporovatelem každého obchodu.

ROOM má hlavní úkoly vést každého účastného tradera ke správnému chápání a používání strategie, k obchodní disciplíně, a také k silné průběžné inspiraci a motivaci posouvat se dále až ke svým cílům.

ROOM má každý den / týden / měsíc jasně strukturovaný průběh. 1) Přihlásíte se do ROOM na daný měsíc a dostanete přístup do společného prostoru pro sdílení obchodů a myšlenek. 2) Sledujete moje obchody a obchody ostatních traderů. To nese hned dvě velké výhody: A) všichni zdokonalujeme a obchodujeme strategii na velmi podobné bázi = jste v dokonalém prostředí pro učení, kde denně řešíte jenom ty věci na grafu které vás zajímají, a nic jiného. B) na mé obchody (i obchody ostatních) se můžete dotazovat a tím si vylepšovat myšlení o jemných nuancích každého obchodu. 3) Máte strategii i trhy pod kontrolou díky víkendovým video-komentářům, ve kterých každý týden v podobě asi do 30 minut efektivního komentáře procházím všechny validní obchodní příležitosti z uplynulého týdne a sledujeme tak na grafech i v číslech (excelu) jaký výkon strategie každý týden nabídla. To je perfektní pro motivaci a zvedání disciplíny. Současně komentuji vaše obchody. Každý týden tak máte přehled o tom, co děláte dobře, do děláte špatně a kde se musíte zlepšovat. Máte dokonalou zpětnou vazbu pro konkrétní strategii, která vás zajímá a s níž chcete uspět.

.

.

ROOM v bodech:

–  Společné místo, kde se učíme a zdokonalujeme moji (vaši) strategii

–  Sdílím s vámi mé obchodní příležitosti, které považuji za kvalitní (jsou pro mne trade)

–  Sdílíte se mnou vaše obchody a dostáváte k nim zpěnou vazbu jakou potřebujete

–  Strategii, trhy a své pokroky máte pod kontrolou díky shrnujícím videokomentářům.

Motto: Štěstí v tradingu přeje traderům, kteří pro sebe a svou strategii udělají maximum.

.

TEAM je součástí ROOM. TEAM je pro nejsilněji odhodlané. Jděte ještě dál. Dělejte alespoň 10R měsíčně (průměr) na mém reálném účtu a dopracujte se k obchodování SE MNOU na 1 reálném účtu. Velká Motivace. Dokažte možné. Kompletní informace naleznete v pravidlech v ROOM.

 

ROOM (R) probíhá v měsíčních rozmezích dle 1FX kalendáře. Tento měsíc: R6: 3.6.28.6.

Cena 1 měsíc: 3993 kč nebo 175 eur vč. dph.

Objednat: napište email na tomthewizard@gmail.com s předmětem R6.

Děkuji Vám.