KONTRA Trading

Vstup KONTRA je zdatný konkurent ke klasickým vstupům Price Action. V době, kdy klasické vstupy (TL/CL) tvoří výkon, KONTRA přidává další zhruba stejnou porci výkonu. Díky své technické povaze ne-klasického vstupu se stává důležitou součástkou systému v době, kdy klasické vstupy výkon nedokáží nabrat – tam často zmírňuje nebo úplně maže propady. Dobře to mapují právě uplynulé měsíce tohoto roku, které budeme sledovat na několika hlavních měnových párech.

Vaše lekce KONTRA vstupů je opravdu skvěle zpracovaná! Procházím zpětně možné situace na tendlinkách a šablonách a hledám na H1 vstupy KONTRA. Jsou dokonce velmi časté a najdu jich i více, jak těch klasických. Výsledky čistě kontra mi zatím dokonce vychází lépe, jak u klasických vstupů. Z klasiky používám vlastně pouze ENG, STAR, občas PINBAR. Celkově najdu vstupů méně jak vy, u těch rychlých třetích si nikdy nejsem jistý, tak je vynechávám. Čekám na zřetelný swing i mezi druhým a třetím odrazem. U šablony hlídám i div na MACD. Ale to je fajn, je to tak pro mě přehledné.“ Petr Š.

KONTRA je spíše častější obchodní setup a generuje hned po klasických vstupech největší počet příležitostí. I ty podléhají designu trhu a lze je dělit na špičkové příležitosti a ty spíše průměrné. Na to se rovnou zaměříme. Vezmeme si ze světa KONTRA trades ty nejlepší situace, které dávají největší smysl. Studenti, kteří již TK a CK vstupy vyzkoušeli, dokonce říkají, že se jim KONTRA často obchoduje lépe než klasický obchod. Je to i proto, že cena je často na výhodnějším místě z hlediska rizika a potenciálního místa pro obchod. Ty vstupy jednoduše proběhnou dříve než normální obchod. A probíhají také tam, kde klasický obchod vůbec nevznikne.

Budeme studovat co je KONTRA. Jaké svíce ji tvoří – jak situace vypadá. Kde jí v trendu nebo protitrendu hledáme. A jak se v této speciální situaci nastavuje SL a TP. Podíváme se na 100+ obchodů tak jak šly tento rok za sebou a vygenerujeme data, která porovnáme s dalšími vstupy. Postupně zjistíme, že je to podstatná součást strategie, která po pochopení technické stránky obchodu a prozkoumání dat dává v obchodním plánu dokonalý smysl.

.

Video-učebnice vyšla v PÁ 26.4.

Délka studia: 01:30:00 video (586 snímků).

Superpředobjednejte do ST 24.4. za 3993 kč nebo 175 eur vč. dph.

Objednat: napište email na „tomthewizard@gmail.com“ s předmětem: Kontra.

Děkuji Vám.