Market Design

Moje strategie 2024. Nadčasový styl obchodování, který byl dobrý vždy a vždy bude skvělý.

8.2.2024:Market Design, to se mě neskutečně líbí a dává mě to větší smysl než vše co jsem se doposavad naučil.trader Zdeněk M.

Nastupujeme k nejvyššímu možnému pokroku. Podržíme se maximální jednoduchosti. Dostaneme se k úplné kontrole nad vstupy do obchodů. Přidáme 1 extrémně důležitý faktor pro ryze profesionální trading.

Nezáleží v jaké jste fázi. Možná toho už hodně víte. Je důležité vědět to, co nevíte. Zjednodušovat. A tím pravděpodobněji dostat tu schopnost do vašich obchodů.

Dosud jsme obchodovali 100 % přesná pravidla, protože to funguje. Je to správná cesta, jak porážet trhy. V praxi jde však o způsob, který přináší spoustu vnitřních soubojů mezi námi a plánem. Mezi platným signálem a tím, co mu na trhu předcházelo. Tomu ulevíme a to jednoduchým způsobem. 1 SKILL.

Půjdeme nekompromisně. Vymažeme z plánů všechny parametry obchodu a místo nich sem vsadíme jeden hodně důležitý faktor. Nejen že se tím posuneme na profesionální úroveň. Dokonce tím zlepšíme potenciál samotné strategie.

Pro dokonalý přehled srovnáme strategii 2023 a 2024. Systémové obchody Ano (splňuje) a Ne (nesplňuje). Měsíc 08 (156 příležitostí). Na Ano obchodech se zlepšíme o 30 %. Ne obchodů zlikvidujeme další 10tky % – tedy porci dalších zbytečných ztrát. Počet možných parametrů pro obchod snížíme o 80 %. To bude znamenat méně měření a myšlení. Méně prostoru pro chyby.

Abychom podtrhli váhu a smysl tohoto přístupu, projdeme si aktuální měsíc leden 24 (76 příležitostí). Všechny páry. Uvidíme, že se lze o zjednodušený plán s nejdůležitějším SKILL opřít dlouhodobě i aktuálně.

Nadčasový design obchodování. Více soft skills. Více pro.

.

.

Video-učebnice vyšla v PÁ 26.1.

Délka studia: 01:50:00 video (670 snímků).

Cena: 10 000 kč nebo 420 eur vč. dph.

Objednat: napište email na „tomthewizard@gmail.com“ s předmětem: MD24.

Děkuji Vám.